Prywatny rejs exclusivnym katamaranem Fee Bird 39


ID - 280 | Prywatny rejs exclusivnym katamaranem Fee Bird 39


Powrót Rezerwuj Sprawdź

Czas trwania wycieczki:

na zamowienie


Terminy i ceny:


Program wycieczki:

Ekskluzywny prywatny rejs katamaran typy houseboat Free Bird 39 (ze sternikiem lub bez) ********************************** Proponujemy niepowtarzalny sposób na spędzenie wolnego czasu, czyli prywatny rejs luksusowym apartamentem, którym możemy poruszać się po wodach Krainy 44 wysp lub zacumować w dowolnie wybranym przez siebie miejscu wspomnianej krainy. W celu zapewnienia pełnego komfortu, do dyspozycji oddajemy nowoczesną jednostkę pływającą typu houseboat, której celem jest idealny wypoczynek połączony z rekreacją z domieszką wspaniałych widoków. Katamaran zapewnia komfortową i cichą żeglugę po rezerwacie przyrody, po wstecznej delcie Świny. Dużym atutem katamaranu Free Bird są tarasy, tylny i przedni oraz ok. 40 m2 taras górny z którego można oglądać przepiękne widoki rozlewiska wstecznej delty Świny i podziwiać zachód słońca. Na górny taras wchodzimy szerokimi i bezpiecznymi schodami. Z tylnego trapu zamontowanego poniżej poziomu apartamentu możemy bezpiecznie zanurzać się w wodzie, wejść na pokład po zamontowanej na tylnym trapie drabince. Katamaran typu apartament wyposażony jest w dwie sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym wyposażonym w płytę ceramiczną, lodówkę i pochłaniacz oparów, zlewozmywak, rozkładaną kanapę oraz ławo-stół, wyposażenie jadalno-kuchenne, grill, silnik zaburtowy Evinrude 90 KM z wyposażeniem, ster strumieniowy. Organizacja uroczystości rodzinnej, intymnego i spokojnego rejsu wieczoru zostanie zapamiętane na bardzo długo. Prywatny rejs to idealny sposób na odetchnięcie i odstresowanie się w natłoku pracy i życiowych zajęć. Bez względu na to, jaki cel przyświeca organizacji rejsu warto zadbać by goście wynieśli niezapomniane wrażenie a takim zapewne będzie rejs prywatnym katamaranem po krainie 44 wysp. Dzięki temu, iż houseboat przemieszcza się wolno to uczestnicy rejsu mają możliwość nie ograniczonego dostępu do przyrody i podglądania naturalnych siedlisk ptaków. _____Rejsy organizujemy w dniach i godzinach wg. uzgodnień z wynajmującym____ Istnieje możliwość organizowania rejsów z muzyką, konferencji, szkoleń oraz rejsów dla małych grup (max 12 osób) WYMAGANA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA.Świadczenia zawarte w cenie:

Wynajem z możliwością przemieszczania się po rozlewisku Krainy 44 wysp*** w sezonie: doba – 1600 pln poza sezonem: doba 1200 pln ***wymagane uprawnienia do prowadzenia jachtów motorowych lub żaglowych, wynajem minimum na 7 noclegów. Obowiązują osobne warunki wynajmu. Możliwość wynajmu na rejs po Krainie 44 wysp do własnej dyspozycji ze sternikiem**** (max 11 osób) w sezonie: godzina 400 pln poza sezonem: godzina 300 pln ****wynajem do własnej dyspozycji na minimum 5 godziny, napoje ciepłe i zimne w cenie, zupa rybna i grill na pokładzie. Sternik, który opowie o przyrodzie, historii i pokarze najciekawsze miejsca Krainy 44 wysp. W czasie rejsu możliwość szkolenia udzielanego przez sternika z zakresu bezpieczeństwa na wodzie. Istnieje również możliwość samodzielnego prowadzenia jednostki pod nadzorem sternika. Pływamy przez akweny wodne, naturalne odnogi cieśniny Świny, kanały, pomiędzy wyspami, wysepkami Wstecznej Delty Świny. Podczas rejsu turyści mają okazję zapoznać się z dziesiątkami tajemnic przyrody, fascynujących miejsc i krajobrazów.

Opłaty dodatkowe:

istnieje możliwość przygotowania cateringu wg. osobnej kalkulacji Rezerwacja: Biuro Turystyki Skandynawskiej "Fregata" ul. Żeromskiego 1 72-600 Świnoujście e-mail: rezerwacje@fregata.pl kom. 605 393 777

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Świnoujście
Rejsy katamaranem - Kraina 44 wysp, Polska

© FREGATA.PL - BIURO TURYSTYKI SKANDYNAWSKIEJ | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2024

Logowanie | Kontakt