Tajemnice i atrakcje WYSPY UZNAM (Cesarskie Uzdrowiska, Koserow, Peenemunde)


ID - 297 | Tajemnice i atrakcje WYSPY UZNAM (Cesarskie Uzdrowiska, Koserow, Peenemunde)


Powrót Rezerwuj Sprawdź

Czas trwania wycieczki:

8 h


Terminy i ceny:


Program wycieczki:

Program. godzina. 09:00 Zbiórka uczestników wycieczki przy biurze "FREGATA" ul. Żeromskiego 1 1. Seebad Ahlbeck – zwiedzanie promenady nadmorskiej z wejściem na molo 2. Seebad Heringsdorf – zwiedzanie promenady nadmorskiej z przerwą kawową (możliwość skosztowania bułki ze śledziem) - przerwa 1 h 3. Przejazd przez dzielnicę nadmorską m. Bansin 4. Przejazd przez m. Loddin, gdzie zachował się klimat wioski rybackiej sprzed wieków 5. Koserow – wejście na nowoczesne molo; chaty solne i najwęższe miejsce na wyspie 6. Autokarowo-piesze zwiedzanie Peenemuende. Na trasie Muzeum Techniczno-Historyczne po ośrodku doświadczalnym nad bronią V-1 i V-2 (zobaczymy z zewnątrz) oraz radziecka łódź podwodna z okresu "zimnej wojny" 7. Wizyta w Kars Erlebnis Dorf -TRUSKAWKOWA MANUFAKTURA ” KARLS” - 1 h Przemieszczamy się trasą nadmorską niemieckiej części wyspy Uznam. Odwiedzimy miejscowości, które od 100 lat nazywane są Cesarskimi Kurortami, a to dlatego, że były one odwiedzane przez cesarzy. Poczujemy klimat wioski rybackiej sprzed wieków i wejdziemy na nowoczesne molo w Koserow. Na wyspie Uznam rozwijała się technologia rakietowa w Peenemuende, która dała początek lotom w kosmos, dlatego też nie może nas tam zabraknąć, a będąc w małym porcie będziemy mogli zobaczyć rosyjską podwodną łódź rakietową z okresu tzw. "zimnej wojny". W drodze powrotnej wstąpimy na godzinę do wioski przygód "Karls Erlebnis Dorf". Na miejscu czeka degustacja dżemów, dipów i wina, które można od razu zakupić, a także zjeść posiłek i wypić kawę oraz wyposażyć się w dekoracje do pokoju w stylu marynistycznym. Dzieci, o ile będą Państwo z dziećmi, mogą liczyć na moc darmowych atrakcji. Około godz.17:00 Przyjazd do Świnoujścia, zakończenie wycieczki Program jest ramowy i może ulec zmianie Miejsce zbiórki na wszystkie wycieczki jednodniowe: Biuro Turystyki Skandynawskiej ” Fregata” ul. Żeromskiego 1 (przy promenadzie) Świnoujście (Wyspa Uznam), siedziba biura znajduje się na ul. Uzdrowiskowej 20 lokal 503 (nowa promenada) Parking strzeżony w Świnoujściu w pobliżu naszego biura ul.Sienkiewicz 11 ( kom. 663 662 185, 663 662 186 ) Uwaga! W Świnoujściu w dzielnicy nadmorskiej i w centrum miasta OBOWIĄZUJE STREFA PŁATNEGO PARKOWANIA.Świadczenia zawarte w cenie:

transport: autokar lub bus (w zależności od ilości uczestników) , obsługa pilota ze znajomością trasy i wiedzą o zwiedzanych obiektach, ubezpieczenie: NNW i KL

Opłaty dodatkowe:

Opłaty dodatkowe: * ewentualna Opłata klimatyczna indywidualnie opłacana od 16 lat - 3,10 Euro lub 15 zł *********TRANSFER z Międzyzdrojów ( w obie strony) - 60,00 zł/os Transfer możliwy tylko przy minimum 4 osobach!!!!!!!!!!!!!!!

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Wyspa Uznam
WYCIECZKI jednodniowe, Polska

© FREGATA.PL - BIURO TURYSTYKI SKANDYNAWSKIEJ | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2023

Logowanie | Kontakt